دیدار مدیرکل ثبت احوال استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان

“بازدید مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با دفاتر تسهیل گری استان “
مرداد ۱۳, ۱۳۹۹
رونمایی از شناسنامه شهید حسین مرتضوی زاده
شهریور ۷, ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل ثبت احوال استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان کرمان محمد قاسمی ضمن تبریک عید سعید غدیرخم و ۱۷ مرداد بزرگداشت روز خبرنگار گفت: صدا و سیمای مر کز کرمان در انعکاس برنامه های مجموعه ثبت احوال استان بسیار رضایت بخش عمل کرده است.
مدیرکل ثبت احوال استان اظهار داشت: همکاری صداوسیمای استان با اداره کل ثبت احوال نقش بسزائی در توسعه و رشد خدمات ثبت احوال داشته و لازم است که این مهم با قوت ادامه یابد.

در این دیدار مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان از حضور مدیر کل و هیات همراه تقدیرنمود و از ثبت احوال به عنوان دستگاه پیشرو درتغییر و تحول نام برد.
آقای دکتر علیرمضانی با بیان اینکه اعتماد مردم سرمایه اصلی رسانه ملی و استانی است، بر احصاء مسائل ورفع آنها از طریق فرهنگ سازی مناسب تاکید نمود و گفت: ثبت احوال از ادارات بسیار مهم برای برنامه ریزی های مختلف کشوری است و لازم است مردم از خدمات مهم ثبت احوال مطلع باشند، و ما نیز در رسانه استانی آمادگی هرگونه همکاری با شما را داریم.

در پایان این دیدار مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با حضور در واحد خبر صداوسیمای مرکز کرمان از مدیرکل،معاونین و همکاران واحد اطلاعات و اخبار تجلیل و قدردانی کرد.

Powered by WPeMatico

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.